CENNIK zależny od liczby osób:

                       sezon wysoki      wymagane                             domek/doba             inne informacje
FERIE ZIMOWE 2 Stycznia – 3 Marca Min 3 dni 300-600 zł  max. 8 osób
MAJÓWKA 29 Kwietnia – 5 Maja Min 3 dni 350-500 zł  max. 8 osób
WAKACJE 25 Czerwca – 31 Sierpnia Min 4 dni 300-600 zł  max. 8 osób
BOŻE NARODZENIE 20 Grudnia – 27 Grudnia Min 3 dni 500-700 zł  max. 8 osób
SYLWESTER 27 Grudnia – 02 Stycznia Min 3 dni 800-1000 zł  max. 8 osób
POZOSTAŁE DNI   sezon niski  poza sezonem Min 2 dni 200-350zł promocje na facebook

 

REGULAMIN REZERWACJI :

 • Rezerwacja pobytu następuje po wpłacie zadatku w wysokości ok. 30%  kosztu pobytu. W przypadku braku dokonania wpłaty zaliczki na wskazany rachunek bankowy w ciągu 2 dni od dnia wstępnej rezerwacji – rezerwację wstępną uważa się za nieobowiązującą.
 • Zadatek nie jest zwracany.
 • W przypadku braku wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie rezerwacja ulega anulowaniu.
 • Pozostałe płatności dokonywane są w pierwszym dniu pobytu w/g ustaleń z rezerwacji.
 • Ze względu na gości z uczuleniami i alergią nie przyjmujemy zwierząt.
 • Uprzejmie prosimy o przemyślane rezerwacje.
 • //////////////////////////////////////////////////////////////////////o-o-o-o//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 •   Regulamin pobytu:

  1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o godzinie 11:00 następnego dnia. Przekazanie zarezerwowanego domku lub jego części do dyspozycji przewidziane jest o godzinie 15:00 pierwszego dnia pobytu. Żadne zniżki nie będą udzielane z tytułu późniejszego przybycia lub wcześniejszego wyjazdu.
  2. W przypadku rezygnacji lub skrócenia czasu pobytu, z przyczyn niezależnych od gospodarza, opłata za pobyt nie podlega zwrotowi.
  3. Wszyscy Goście zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, Gość ma obowiązek okazać dokument tożsamości (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).
  4. Gość nie ma prawa przekazywać zwalnianego przez siebie domku(pokojów) lub jego części innym osobom nawet wtedy, gdy nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.
  5. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych. Gość po wejściu do wynajętego przez siebie domku winien sprawdzić czy nie występują żadne uszkodzenia w wyposażeniu. W przypadku ich stwierdzenia, zaistniały stan należy niezwłocznie zgłosić właścicielowi obiektu, unikając w ten sposób obciążeń. Nie zgłoszenie uszkodzeń spowoduje obciążenie za zaistniałe szkody osoby wynajmującej domek.
  6. Gospodarz może zażądać wpłaty kaucji w kwocie 300 zł  W przypadku braku zaistnienia szkód kaucja zostaje zwrócona w całości w dniu wyjazdu Gości po zdaniu klucza do domku.
  7. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione na terenie posesji oraz w domku przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien  i drzwi w momencie opuszczania domku.
  8.  Korzystanie z urządzeń przeznaczonych dla dzieci jest możliwe wyłącznie pod opieką dorosłych.
  9. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godz. 22.00 do godz. 7.00.
  10. Ilość osób zajmujących domek lub jego część nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.
  11. Wprowadzanie osób niezakwaterowanych na teren posesji jest możliwy wyłącznie w godz. 7.00 do 22.00
  12. Osoby zakłócające spokój innym Gościom będą zmuszone opuścić obiekt bez możliwości zwrotu kosztów pobytu. W uzasadnionych przypadkach gospodarz może wezwać Policję.
  13. W wyposażeniu  domku jest bielizna pościelowa i ręczniki w takiej ilości na jaką opiewa rezerwacja. Wymiana pościeli i ręczników przysługuje raz na każde rozpoczęte 7 dni .
  14. Przedmioty stanowiące wyposażenie domków  przeznaczone są wyłącznie do użytku wewnętrznego, zgodnie z przeznaczeniem.
  15.  Domek wyposażony jest w sprzęt AGD , TV . Prosimy o zwracanie uwagi na jego prawidłowe wykorzystanie i wyłączanie natychmiast po zakończeniu użytkowania.
  16.  Ze względu na komfort obecnych i przyszłych gości w na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia poza wyznaczonymi miejscami.
  17. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłączanie światła oraz wszelkich urządzeń elektrycznych.
  18. Prosimy grillować tylko w miejscu do tego wyznaczonym na terenie posesji.
  19. Nie przyjmujemy zwierząt.
  20. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest  bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
  21. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o poinformowanie właściciela obiektu osobiście lub telefonicznie.
  22. O wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje właściciel obiektu.